Poker Lensi

Görünmez mürekkeple arkaları işaretlenen iskambil kağıtlarını poker lensi takarak görebileceğinizi söylesek ne düşünürdünüz?

Poker önce şans, teknik ve taktik bilgiye dayalı olan bir çeşit iskambil oyunudur. Texas Holdem’de kağıtlarının arkasını kontakt lens kullanarak görme imkanınız olsa idi kesinlikle rahatlıkla rakipsiz yenilmez biri olacağınızdan bahsedebiliriz.

Masada 2 veya 10 kişi olsun farketmez 52’lik destede kartları tamamını görebildiğiniz oyunda rakiplerinizin çipleri üstünlüğünüze karşı dayanamayacaktır. Mesela elinde değerli kağıtlar olmadığı halde yüksek bahis miktarlarıyla blöf yapan oyuncunun karşınızdaki durumunu hayal edin.

Poker kartlarının arkası normal insanların çıplak gözle göremeyeceği şekilde 810nm infrared boyalarla işaretlenip kızıl ötesi dalga boyu gösteren, poker lensi sayesinde görülüp hile yapılabilmektedir. Yada tam tersi poker oynanan bir ortama giderken bu lensi takmanız durumunda başka oyuncuların sizi aldatmasının önüne geçilmektedir. Dünyaca birçok poker oyuncusu kendini sağlama almak, oyunda işaretli kağıt tuzağına düşmemek için kızıl ötesi poker lenslerini güvenlik amaçlı kullanmaktadır. Aynı teknoloji tüm dünyada sihirbazlar tarafından yaygın şekilde kullanılarak illüzyon gösterilerinin yapıldığına şaşırmamalı. Tam olarak anlatmak istediğimiz şey; Görünmez mürekkeple işaretli kartları görebilmeniz gözünüze taktığınız bir çift lens ile mümkün olabiliyor.

Poker lensi olarak adlandırılan ürün; aslında sihirbazlar tarafından kullanılan, normalde gözle görünmeyen 810nm ile 775nm dalga boyunu görme kapasitesi bulunan filtre içeren kontakt lens ürünleridir. Temel amaç iskambil oynarken kağıtların işaretli olma ihtimaline karşı oyuncunun kendisini sağlama almasıdır.

Poker Lens Nasıl Satın Alabilirim?

Poker lensini nasıl temin edeceğinizi merak ettiğinizi duyar gibiyiz.. Şanlısınız çünkü Türkiye’de ürünü Amerika Birleşik Devletlerden ithal ederek satış ve pazarlamasını yapan profesyonel bir firma elbette var. Yüksek kalitede görünmez mürekkep, poker lens satın almak veya detaylı bilgi almak için (0541) 466 53 38 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Poker Lensi

Numaralı miyop-hipermetrop üretimi mevcut olan kontakt lensler göz bozukluğu olan oyuncularada cevap vererek çözüm üretmektedir.

Poker Lensi Gözde Belli Olur mu

Poker lensleri göze takıldığında alt göz bebeği pupila renginin siyah ve iris yapısı ile örtüşmesi nedeniyle karşıdan bakıldığında anlaşılması çok zordur.

Tıkla Ara (0541) 466 5339