Kızılötesi Lens

 

Dischroma Magic Kızılötesi Lens Hakkında:

Bir çift olarak satışa sunulan lens günde ortalama 8 saatlik bir kullanım süresi ile bir yıl kadar kullanılabilmektedir. Uyunmadığı takdirde istendiği kadar gözde kalabilir yanma, batma veya sulanma gibi şikayetlere neden olmamaktadır. İşaretli kağıtları son derece net şekilde göstermekte olup, göze herhangi bir rahatsızlık vermez ve dışarıdan bakıldığında belli olmaz. İşaretli kartları kızılötesi kontakt lensle sorunsuz görebilirsiniz. 

 

Kartları Nasıl Görürüz? Hangi kartları Gösterir?

Dischroma Magic Kızılötesi Lens ürünümüz tüm işaretli oyun kağıtlarını gösterme kapasitesine sahiptir. Dünya çapında oyunlarda kullanılan KEM, A30 angora örnek olmak üzere, Marka fark etmeksizin bütün kartları gösterir.

Kızılötesi boya ile boyanması sonucunda kartlarda çıplak gözle görünmeyen bazı işaretler meydana gelmektedir. Yüksel kaliteli kontakt lensi gözüne takan herkes oyun kağıtlarının arka yüzeyinde bulunan işaretleri rahatlıkla görebilmektedir.  

 

Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak için aşağıdaki tıkla ara butonundan bizi arayabilirsiniz.

 

Ürünü Deneyimleyebileceğim Bir Yeriniz Var Mı?

Tüm lensler hijyen sertifikası kapsamında fabrika üretimi vial şişelerde bulunur. Yani daha önce açılmadığı ve kullanılmadığını anlayabilirsiniz. Satın almakta olduğunuz lensi ofisimizde ilk defa kendiniz açıp işe yaradığını görebilirsiniz. 

Dischroma Kızılötesi lens ürünü ve işaretli kartlar sihir ve illüzyon gösterilerinde kullanılma amaçlıdır. Ayrıca oyun ortamlarında, işaretli kağıt (hileli kağıt) olup olmadığını anlamanıza yardımcı olup güvenliğinizi sağlamaktadır.

İşaretli KEM Oyun Kağıdı

işaretli kart okuma lensi dischroma

Kızıl Ötesi Kontakt Lens

kizilotesi lens dischroma işaretli kart okuma lensi

Dischroma Magic Kızılötesi Lens Nasıl Çalışır?

İşaretli oyun kağıtlarını gösteren lens çift olarak 4.000 lira’dan satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargoyla 24 saat içinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün flacon şişe içinde steril olarak hiç kullanılmamış fabrikasyon şeklinde teslim edilmektedir. Her göze sorunsuzca uyum sağlayarak gözde anlaşılması nerdeyse imkansızdır. Lens isteğe göre yüzeyindeki pupila bölgesi 9 mm veya 7 mm mor ötesi filtre içermektedir. 9 mm Lenslerin büyük olacağını düşünüp farkedileceğini düşünen oyuncular için 7 mm üretimimiz bulunmakta olduğunu önemle hatırlatırız.

Ürünümüz Avrupa ve Amerika’da bir çok gerek profseyonel, gerekse amatör oyuncu tarafından yaygın şekilde güvelik ve kontrol amaçlı olarak kullanılmaktadır. Lensi takan oyuncu işaretli kağıtları hemen farkedeceği için kendini güvende hisseder. Çünkü bu lens gözünüzde olduğunda kimse sizi kandıramayacakdır. Dünya’da oyun oynanan bir çok mekanda kağıtların işaretlenmiş olması ihtimalini düşündüğünüzde demek istediğimizi anlamış olmalısınız.

Kızılötesi lens satın almak için 7/24 (0541) 466 53 38 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tıkla Ara (0541) 466 5339