Kızılötesi Gözlüğü

Kızıl ötesi gözlük, içerdiği infrared filtre sayesinde işaretli hileli kartları tespit etme kapasitesine sahip gelişmiş teknoloji ürünüdür. Takıldığı an anti-hile özelliği devreye girerek hatasız çalışmaktadır.

Gözlük Nasıl Çalışıyor?

İnsan gözünün renk görme spektrumu 380 nm-780 nm arasındaki dalga boylarınından mütevellittir. İnsan gözünün renk görme sınırı dışında olan 780 nm ile 810 nm arası boyanan alanı görmek sadece özel ekipmanla mümkündür. İşte tam bu noktada kızılötesi gözlük işe yaramaktadır. Normalde çıplak gözle algılayamadığınız dalga boylarını (işaretli kartlar) gözlük sayesinde görebilirsiniz.

Kızılötesi ışınlar daha düşük enerji içerir ama daha uzun dalgaboylarında elektromanyetik ışımalar üretirler. İnsan gözünün elbette uzun dalgaboylarındaki ışımayı algılaması mümkün değil!

Kızılötesi Gözlüğü Ne İşe Yarar?

Kızıl ötesi gözlüğü poker oyununda işaretli yada hileli kağıtları hatasız olarak gösterme kapasitesine sahip olan optik gözlüktür.

Kızılötesi Gözlük

Kızılötesi Gözlükle ilgili teknik konuda bilgi, fiyat ve teslimat hakkında bilgi için aşağıda bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tıkla Ara (0541) 466 5339